Digestive Support 4kg

Tlačiť
Doprava Osobný odber Horná Seč za 0,00 €
Doprava Osobný odber Peres Cabaj - Capor za 0,00 €
Doprava Dovoz našim kuriérom za 6,00 €
Predajná cena45,60 €
Suma DPH7,60 €
Popis
Lannoo Digestive Support podporuje gastrointestinálny trakt prostredníctvom prítomných prebiotík a probiotík.

Prechádza váš kôň zásadnou zmenou v kŕmnej dávke, napr. z pasienky do maštaľnej dávky? Nechutenstvo, škrípanie zubami, opakované zívanie.... Váš kôň skrátka zaostáva v kondícii alebo chcete extra podporu trávenia v gastrointestinálnom trakte? Objavte podporu trávenia Lannoo teraz!

Lannoo Digestive Support je kŕmny doplnok vyrobený z lucerny, sušenej dužiny čakanky a žihľavy, ktorý podporí trávenie. Táto 4 mm peleta neobsahuje melasu a má nízky obsah cukru a škrobu. Je špeciálne navrhnutý na reguláciu trávenia a optimalizáciu črevnej flóry.  ✓ Doplnok stravy z lucerny, sušenej dužiny čakanky a žihľavy, ktorý podporuje trávenie a optimalizuje črevnú flóru. 

 ✓ Neobsahuje melasu a má nízky obsah cukru (4 %) a škrobu (5,5 %). 

 ✓ Lithothamnium je vápnik z oceánskych rias. Vďaka jedinečnej štruktúre tohto vápna z rias sa minerály ako vápnik a horčík uvoľňujú v žalúdku pomaly. To znižuje výkyvy kyslosti v žalúdku a to potom prispieva k zdravej žalúdočnej stene.

✓ Čakanka má prebiotický účinok vďaka inulínu, ktorý obsahuje. Inulín je živina pre dobré črevné baktérie.

✓ Prítomné kvasinkové kultúry obsahujú živiny, ktoré prispievajú k zdravej a efektívnej črevnej flóre

✓ Pridané probiotikum je špecifický kmeň laktobacilov, ktorý pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu črevnej flóry.

✓ Pridany viazač mykotoxínov (vrátane Bentonitu) podporuje trávenie u koní vystavených mykotoxínom v objemovom krmive, podstielke, zrnách alebo koncentrátoch.


Dávkovanie: 40 gramov na 100 kg telesnej hmotnosti koňa denne, ideálne spolu s krmivom.

Zloženie: lucerna, sušená dužina čakanky, karobový prášok, sušené listy (žihľava), droždie, tepelne upravená kukurica, sójové bôby, slnečnicový olej, uhličitan vápenatý, fermentované mliečne výrobky

Analiticke zlozky:
Hrubý proteín 14 % Hrubý tuk 3,7 % Hrubá vláknina 18,1 % Surový popol 20 % Vápnik 4 gKg Fosfor 0,2 gKg Horčík 0,4 gKg Sodík 0,1 gKg cukor 5,5 % škrob 4 % Zmes aromatických látok (bylinné seno) 0,5 gKg